3.10.2015 Morašice - poslední ligová soutěž
26.9.2015 Horka - předposlední ligová soutěž
22.8.2015 Lukavice - 6. ligová soutěž
21.8.2015 Seč - noční ligová soutěž
8.8.-9.8.2015 Ždírec, Olešná - havlíčkobrodská liga
18.7.2015 Chotěnice - netradiční soutěž
Naše domácí soutež letos probíhala doslova za ideálního počasí. Bylo příjemně teplo a celé odpoledne svítilo sluníčko. Škoda jen malé účasti.Po velkém boji skončilo na třetím místě družstvo SDH Kostelec u HM, na druhém místě domácí SDH Chotěnice a již druhé vítězství SDH Choltice.
9.5.2015 Třemošnice - zahájení ligy okresu Chrudim
Tradičně v Třemošnici byl zahájen nový ročník Otevřené ligy okresu Chrudim v požárním sportu 2015. Ač ranní déšť a oblačnost nevěstily nic dobrého, do poledne bylo vše pryč a první letošní ligová soutěž probíhala za ideálních podmínek, protože bylo teplo a slunečno. Pořadatelé se poučili z předchozích let a prostor kolem plata, kde bývalo v pokročilém čase soutěže bahno, upravili pomocí zátěžových koberců. Předvedené výkony byly nad očekávání dobré. Žádný pozvolný rozjezd do sezóny, ale rovnou vrcholné výkony. První SDH Zbožnov s časem 22,43s, druzí SDH Výsonín s časem 22,71s a do třetice ČHJ Prosetín s časem 22,91s. Do 25s se vešlo celkem 7 družstev.
9.5.2015 Choltice - LPO - pouze videa
8.5.2015 Morašice - okrsková soutěž
Okrsková soutěž byla letos pořádána v Morašicích na tamním hřišti. Zúčastnily se 2 družstva žen, 4 družstva dětí a 10 družstev mužů. Počasí soutěži přálo, během dne se obloha vyjasnila a vysvitlo slunce, čímž stoupla i teplota. Výsledkově byla soutěž průměrná, 1. místo s časem 24s domácí Morašice, následované Kostelcem, Morašicemi - starou gardou a Klešicemi. V ženské kategorii byly první Morašice následované Kostelcem. Naše družstvo skončilo po dlouhém nástřiku s časem 36s na 5. místě.
25.4.2015 Načešice - netradiční soutěž
Tradiční soutěži v Načešicích se konala opět v novém areálu. Soutěži přálo počasí, skoro by se dalo říct letní. Této zahajovací soutěže sezóny 2015 se zúčastnilo 9 družstev mužů 1 družstvo žen. Netradiční část tentokrát spočívala v nerozlučnosti hasičů, protože hasiči drží při sobě. Doslovné provedení bylo realizováno pevným připoutáním proudařů k sobě koženým opaskem na vzdálenost cca 0,5 m, přičemž takto museli provést útok s dvěma B na nástřikové terče. Časy obou kol se sčítaly. Naše družstvo se ve dvoukolovém klání umístilo na 3. místě za Kostelcem a sousedními Morašicemi.
5.4.2015 Svídnice - Memoriál bratří Šťovíčků
0. ročník memoriálu provázelo na hřišti ve Svídnici ryze aprílové počasí. V momentech, kdy svítilo slunce, bylo poměrně pěkně a teplo, ale co chvíli přiletěl mrak, ze kterého vypadla spousta sněhových vloček a přidal se ledový vítr. Základní první kolo probíhalo na 2B a nástřikové terče, druhé postupové kolo o putovní pohár rovněž na 2B ale terče průstřikové.
3.1.2015 Kunětice - soutěž dle ligy PO - Pohár Tří království
Tato již tradiční zimní novoroční soutěž se konala opět ve sportovním areálu Ráby. Počasí bohužel přálo jen částečně, bylo sice nad nulou a naprosto bez deště či sněhu, ani trať nebyla po předchozím několikadenním tání příliš rozmočená, ale velmi silný vítr společně s tužšími terči potrápil nejeden tým. Kdo se netrefil do terče napoprvé, měl ji později velký problém jej srazit. Díky tomu ani výkony nebyly nijak slavné, ačkoli vítězný byl 15s, ostatní již dále raketově rostly nahoru. Nezbývá než doufat, že dalšímu ročníku bude přát počasí více..